Loading...

Ochucovacia pasta Pomaranč (200 g)

Pomarančová ochucovacia pasta s lahodnou chuťou.
Na sklade posledné 2 kusy
U vás pozajtra 2.10.2026

6,90 €
3.5 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

 

Odporúčame osobný odber v prevádzke. V prípade potreby posielame na prianie zákazníka, avšем nemôžeme zaručiť, že pri preprave nedôjde k poškodeniu či znehodnoteniu tovaru. Posielame teda na vlastné riziko zákazníka!

Skvele chutnúca ochucovacia pasta je vhodná do každého cesta či krému.

 

Dávkovanie: 50 - 70 g na 1 kg základnej zmesi alebo krému

 

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 200 g

Zloženie produktu

glukózovo-fruktózový sirup, koncentrovaná pomarančová šťava, cukor, voda, okysľovač E330, aróma, farbivo E160a, zahusťovadlo pektín, konzervačná látka E202

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1174 kJ
Energetická hodnota kcal 280,5 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 61,9 g
    - z toho cukry 61,6 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0,5 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Výrobná spoločnosť
Irca group
Viale Danimarca, 30 Gallarate 21013
info@irca.eu
www.ircagroup.com

Technické parametre

Kategória: Príchute na muffiny a cupcaky
Plnky - ochucovacie pasty
Výrobca Joypaste
EAN 8594217870256
Kód produktu DR-2658

Recenzia

Jemné, nie umelo chutné
9k
5
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Pasta Tonka 50 g

Pasta Tonka 50 g

Pasta tonka. Balenie 50 g.

3,90 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dezert PISTÁCIA v tube – koláčik 45 g

Koláč dezert PISTÁCIA v praktickej tube (45 g) — krémová delikatesa s vysokým podielom pistácií, ideá

2,90 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Aromatická pasta vanilka, 100 g

Ochucovacia pasta je skvelá na dochutenie cestovín, krémov aj zmrzliny. Balenie 100 g.

6,70 €
6.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Aromatická pasta mandarínka 120 g

Ochucovacia pasta s príchuťou mandarínky dodá lahodnú chuť piškótovému korpusu, ganache aj zákusku. B

6,00 €
5 € / 100g

Na sklade > 10 ks